Eiropas kvalitātes metāla durvis arī Latvijā

Metāla ārdurvis dzīvoklim Rīgā vai jebkurā citā pilsētā, kur jādomā par drošību, ir laba izvēle. Modernās metāla durvis iekšpusē ir siltinātas, kas padara tās siltas un klusas. Durvju karkass ir apvilkts ar biezu tērauda kārtu, kas padara tās izturīgas  un drošas pret uzlaušanu.

Durvju pasaulē visas metāla durvis ir ieguvušas Eiropas Savienības testēšanas centrā izdotu sertifikātu. Ražošanas kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2009 standartam, kas sniedz papildus garantijas. Durvju veikals var pamatoti lepoties ar saviem sasniegumiem un piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem Eiropas kvalitātes metāla durvis.

Durvis jebkuram mājoklim

Durvju salons “Durvju pasaule” Latvijā darbojas jau vairāk kā 15 gadus un šajā laikā ir pārdots milzīgs durvju skaits. Galvenais uzsvars ir uz ārdurvīm, taču iespējams iegādāties arī bīdāmās durvis, divveramās durvis un iekšdurvis.

Plaša modeļu, krāsu, furnitūras un slēdzeņu izvēle ļauj katram atrast piemērotu modeli. Durvju cenas pielāgotas iedzīvotāju maciņa biezumam. Katrs pircējs var atrast sev finansiāli un arī gaumes ziņa pieejamas metāla un arī koka durvis.

  • Metāla ārdurvis dzīvoklim var nopirkt un saņemt veikalā bez ilgas gaidīšanas. Budžeta klase Optima 289 EUR, vidējā klase (Sydney, Demura, Horizont, Provance, Stone, Country) 579 EUR. Augstākās klases nestandarta metāla durvis dzīvokļiem sērijā Protect cenā no 811 EUR tiek izgatavotas tikai pēc pasūtījuma. Pircējiem, kuriem durvju ailes ir platākas vai šaurākas kā ierasts, vai ir vēlme pēc īpaša risinājuma tagad viss ir iespējams.
  • Durvis mājai cenā izgatavojam tikai pēc pasūtījuma. Izvēlieties modeli, krāsu, izmēru, dizainu un stiklojumu. Mājas ārdurvis vidēji ir dārgākas kā dzīvokļu ārdurvis. Durvju salonā pieejami modeļi cenā no 973 EUR līdz vairāk kā 3500 EUR. Privātmājas ārdurvis tiek novietotas mājokļa ārpusē un ir pakļautas daudz lielākām temperatūras un laikapstākļu svārstībām. Tām ir jāiztur būtiski lielāka slodze un tas tiek ņemts vērā arī ražošanas procesā. Lai durvis kalpotu ilgstoši, ļoti vēlams tās novietot nojumē vai vismaz zem jumtiņa. Dārgākās privātmājas durvis ir ar īpaši pievilcīgu dizainu un stiklojumu durvju sānos.

Kā izvēlēties labākās ārdurvis?

Durvju materiāls (metals, koks, plastmasa, stikls), siltinājums, furnitūra, slēdzene, kārba u.c. sīkumi ietekmē durvju cenu, taču cilvēki nepērk ārdurvis tikai pēc cenas. Ja tas būtu vienīgais faktors, visas Rīgas mājas un dzīvokļi būtu aprīkoti ar pašām lētākajām koka vai metāla durvīm. Svarīgs ir arī durvju izskats, energoefektivitāte, drošības parametri un arī jūsu gaume.

  • Koka durvis vizuāli izskatās pievilcīgas un siltas, taču ir vairāk pakļautas deformācijai. Tās var savērpties, krāsa var izbalēt vai nolobīties un var rasties arī sīki defekti. Tajā pašā laikā koka ārdurvis var vieglāk salabot, ja gadās nopietnāka ķibele. Tradicionāli Latvijā mājām un dzīvokļiem lika pārsvarā koka ārdurvis, līdz brīdim, kamēr kļuva pieejamas dzelzs durvis.
  • Metāla durvis ir izturīgas, drošas un aizsargā no ārējās vides temperatūras svārstībām. Dzelzs durvis, kas nav iekšpusē siltinātas liksies aukstas. Lielos mīnusos tās caursals un iekšpusē kalpos kā mājas dzesēšanas elements. Nopērkot nekvalitatīvu modeli, var gadīties rūsa. No visa iepriekšminētā var izvairītos nopērkot siltinātas, Eiropas kvalitātes metāla durvis. Tās būs siltas, skaistas un drošas jebkuros laikapstākļos.
  • Plastmasas jeb PVC durvis viegli kopjamas, izturīgas, taču izskatās lētas. Piemērotas veikaliem un sabiedriskām ēkām, bet tās reti izvēlās privātmājai vai dzīvoklim.
  • Stikla durvisir modernas un pievilcīgas, bet parasti arī gana trauslas. Tehnoloģiski var izgatavot arī ložu necaurlaidīgas stikla durvis, taču praksē tas notiek ļoti reti. Ja vēlaties ielaist mājā vairāk gaismu, iesakām pirkt koka vai metāla durvis ar sānu stiklojumu. Pieejami arī modeļi, kuriem stikli ir virs durvju ailes
  • Divviru durvis ir ārdurvis, kas sastāv no divām blakus novietotām durvīm. Piemērotas lielai privātmājai ar ļoti platu ieeju.
  • Bīdāmās durvis – terasēm, lodžijām vai iekštelpām. Kā mājas vai dzīvokļa durvis bīdāmās durvis parasti neuzstāda.

Durvju furnitūra un slēdzenes

Ārdurvju rokturi, eņģes un slēdzenes ir daļa no durvju kopējā tēla. Pērkot durvis, nevajadzētu žēlot naudu uz furnitūru, jo tieši tā lielā mērā noteiks, cik tās labi kalpos. Pirms pasūtīt durvis internetā, noteikti konsultējieties ar veikala speciālistiem un noskaidrojiet, kura furnitūra ir piemērotākā jūsu izvēlētajam modelim.

Durvju pasaulē daudzas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai var aplūkot uz vietas durvju salonā. Tik svarīga pirkuma dēļ, iespējams, ir vērts saņemties un aizbraukt aprunāties arī ar konsultantiem uz vietas. Pie viena var izrunāt jautājumus par durvju uzstādīšanu. Bez pareizas durvju montāžas pat kvalitatīvākās durvis nevarēs labi kalpot.